Masz wątpliwości czy jesteś ojcem?

Chcesz zrobić test na ojcostwo i zależy Ci na dyskrecji?

Dobrze trafiłeś! Centrum Badań DNA jest profesjonalnym laboratorium, wykonującym takie testy od niemal 10 lat. Nasi specjaliści gwarantują najwyższą jakość prowadzonych badań, a wewnętrzne procedury zapewniają całkowitą poufność.

Zamów
 Niewiedza może być powodem wielu problemów
– masz prawo do tego, by znać prawdę  
Wróć na górę

Wynik testu jest pewny i jednoznaczny
- nie ma potrzeby powtarzania badania

Wynik testu jest pewny i jednoznaczny - nie ma potrzeby powtarzania badania. Wykonywane przez nas testy pozwalają z 100% pewnością wykluczyć ojcostwo, oraz z niemal 100% pewnością je potwierdzić.

Wynik testu jest także niepodważalnym dowodem w przypadku wszelkiego rodzaju spraw sądowych dotyczących m.in. alimentów, uznania ojcostwa, czy spraw spadkowych. Jednak w tym przypadku materiał do badań pobierany jest w obecności Komisji. Wymagana jest również obecność obojga domniemanych rodziców, jeśli dziecko jest niepełnoletnie. W tym celu należy wykonać test dla celów sądowych.

Dlaczego testy na ojcostwo zyskują coraz większą popularność?

Według danych szacunkowych zebranych przez lekarzy Zakładu Medycyny Sądowej Akademii Medycznej w Warszawie – co 12 ojciec wychowuje nie swoje dziecko. Tajemnica często wychodzi na jaw w przypadku, kiedy konieczna jest transfuzja krwi lub przeszczep.

Według innych badań - przeprowadzonych przez brytyjskiego genetyka z John Moores University w Liverpoolu: co trzeci rozwodnik dowiaduje się podczas rozprawy sądowej, że został oszukany i wychowuje nie swoje dziecko. Jeśli masz więc choćby cień podejrzeń, że i Ty wychowujesz nie swojego potomka – to warto zrobić test aby mieć pewność.

Wróć na górę

Cała procedura wykonania testu jest niezwykle prosta i mieści się
w 3 prostych krokach

1
Wystarczy pobrać wymaz lub krew EDTA
 
2
Przesłać do nas kurierem za 0 zł
 
3
Oczekiwać na wynik
Więcej informacji

Informacje o przebiegu wykonania testu

Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie i opłaceniu, zostanie wysłana do Zamawiającego paczka zawierająca pełen zestaw potrzebny do pobrania materiału biologicznego wraz z instrukcją pobrania materiału. W cenie testu zawarty jest również koszt transportu zestawu do pobrania próbek do i od Zamawiającego, a także odesłanie wyniku badania listem poleconym. Więcej informacji znajdziesz w naszym sklepie.

Wróć na górę

Centrum Badań DNA i nasza kadra

O firmie

Centrum Badań DNA jest nowoczesnym ośrodkiem naukowo-badawczym, specjalizującym się w prowadzeniu badań DNA na ustalenie ojcostwa oraz badaniu śladów biologicznych. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i metody badawcze. Wszystkie badania, które realizujemy w  naszej placówce są wykonywane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Liczne międzynarodowe certyfikaty jakości - GEDNAP w badaniach genetycznych, certyfikat ISO 9001, oraz Atest Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii gwarantują jakość wykonywanych przez nas badań i testów w kierunku ustalenia ojcostwa.

Jesteśmy zespołem ludzi łączących pasję z profesjonalizmem.

Nasz zespół

Posiadamy profesjonalnych i doświadczonych pracowników w tym Biegłego Sądowego z zakresu genetyki sądowej, diagnostów laboratoryjnych ze specjalizacją z Laboratoryjnej Genetyki Medycznej. Współpracujemy z wybitnymi naukowcami i lekarzami z całej Polski.

Wszystkie badania wykonywane są przez wykwalifikowanych diagnostów laboratoryjnych. Kompetencje członków naszego zespołu są na bieżąco monitorowane i udoskonalane, poprzez ich udział w badaniach i szkoleniach zewnętrznych.

Więcej na stronie https://www.cbdna.pl/o-nas/nasza-kadra

Wróć na górę

Dlaczego Centrum Badań DNA?

  • Wszystkie badania wykonywane są przez biegłego sądowego oraz wykwalifikowanych i doświadczonych diagnostów laboratoryjnych.
  • Działamy od 2006 r. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie badań genetycznych.
  • Nasze Laboratorium spełnia standardy postępowania międzynarodowej normy ISO 9001:2008.
  • Działamy zgodnie z ogólnymi wymaganiami dotyczącymi kompetencji laboratoriów badawczych.
  • Oferowane przez nas zasady zamawiania „testów na ojcostwo” są proste i zrozumiałe.
  • Stosujemy przejrzyste zasady rozliczeń. Podane przez nas ceny stanowią ostateczny koszt wykonania usługi a nasza oferta nie zawiera żadnych ukrytych opłat (np.: za transport czy zestaw do pobrania materiału).
  • Posiadamy konkurencyjne ceny – zamawiając u nas test masz gwarancje korzystnej ceny i najwyższej jakości wykonania testu, z określona ilością badanych markerów dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta.
  • Dbamy o rzetelność, bezstronność i terminowość wykonanych badań.
  • Szczegółowo dokumentujemy przebieg każdego badania, gwarantując poprawność, powtarzalność i prawidłową interpretację wyników.
  • Restrykcyjnie przestrzegamy wszystkich przepisów prawnych, a w szczególności zasady poufności.

Centrum Badań DNA Sp. z o. o została wyróżniona wieloma nagrodami i certyfikatami m.in. certyfikatem za najwyższy standard i jakość usług w zakresie badań genetycznych i analiz DNA wykonywanych z wykorzystaniem najnowszych metod i technologii badawczych, przyznawanych przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością.

Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat
1 2 3 4 5 6 7 8
Wróć na górę

Zamów jeden z naszych testów na ustalenie ojcostwa

Test na ojcostwo

Test: Test na ojcostwo

750,00 zł

Badanie pokrewieństwa, 2 osoby (dziecko, domniemany ojciec), dotyczy tylko zleceń do celów prywatnych.

więcej informacji

Test na ojcostwo
Badanie pokrewieństwa, 2 osoby (dziecko, domniemany ojciec), dotyczy tylko zleceń do celów prywatnych. Badanie dokonywane na bazie 21 markerów, z wykorzystaniem próbek w postaci krwi EDTA lub wymazu z policzka. Trwa do 10 dni roboczych. Więcej informacji

Wybrałeś
Test na ojcostwo

W celu jego zamówienia zostaniesz przekierowany do naszego sklepu aby tam dokończyć proces zamówienia.

KONTUNUJ

Test na ojcostwo rozszerzony

Test: Test na ojcostwo rozszerzony

850,00 zł

Badanie pokrewieństwa, 3 osoby (biologiczna matka, dziecko, domniemany ojciec), dotyczy tylko zleceń do celów prywatnych.

więcej informacji

Test na ojcostwo rozszerzony
Badanie pokrewieństwa, 3 osoby (biologiczna matka, dziecko, domniemany ojciec), dotyczy tylko zleceń do celów prywatnych. Badanie dokonywane na bazie 21 markerów, z wykorzystaniem próbek w postaci krwi EDTA lub wymazu z policzka. Trwa do 10 dni roboczych. Więcej informacji

Wybrałeś
Test na ojcostwo rozszerzony

W celu jego zamówienia zostaniesz przekierowany do naszego sklepu aby tam dokończyć proces zamówienia.

KONTUNUJ

Test na ojcostwo do celów sądowych

Test: Test na ojcostwo do celów sądowych

1 500,00 zł

Badanie pokrewieństwa, 2 lub 3 osoby, do celów sądowych z opinią biegłego sądowego.

więcej informacji

Test na ojcostwo do celów sądowych
Badanie pokrewieństwa, 2 lub 3 osoby, do celów sądowych z opinią biegłego sądowego. Badanie dokonywane na bazie 21 markerów, z wykorzystaniem próbek w postaci wymazu z policzka lub krew EDTA. Trwa do 10 dni roboczych. Miejscem pobrania próbek do badań jest siedziba firmy w Poznaniu lub nasz kontrahent w innej miejscowości. Więcej informacji

Wybrałeś
Test na ojcostwo do celów sądowych

W celu jego zamówienia zostaniesz przekierowany do naszego sklepu aby tam dokończyć proces zamówienia.

KONTUNUJ

Wróć na górę
Dane kontaktowe

Centrum Badań DNA Sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 31
60-835 Poznań

biuro@cbdna.pl 61 646 85 85 61 623 25 26 +48 509 658 006

NIP: 9721137596; REGON: 300341878; KRS: 0000260681
Sąd Rejonowy w Poznaniu, VII Wydział Gospodarczy KRS

Informacje

W sprawach zapytań dotyczących oferty badań, usług i zamówień prosimy o kontakt wyłącznie z biurem obsługi klienta CBDNA. Zadaj pytanie wysyłając wiadomość email na bok@cbdna.pl lub zadzwoń pod 61 646 85 85

NZOZ Laboratorium Genetyki Medycznej CB DNA
Pobieranie materiału do badań:
poniedziałek – piątek w godz. 8.00-13.00
Przyjmowanie materiału do badań:
poniedziałek – piątek w godz. 8.00-16.00

REJESTRACJA
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

Mapa dojazdu
Wróć na górę
Centrum Badań DNA © 2021
x